Na tej podstronie prezentujemy najciekawsze promocje na wałki do gładzi, wałki do malowania, taśmy miernicze i do spoinowania, szpachelki do gładzi, narzędzia do płyt gipsowo-kartonowych i wiele innych produktów. Akcesoria są dostępne pojedynczo lub w rozbudowanych zestawach. Suche tynki stanowią najlepsze rozwiązanie, w przypadku gdy istnieje konieczność szybkiego uzyskania prostych, równych i gładkich ścian bez nakładania mokrych tynków, które bardzo długo schną.

Aby wykonać zabudowę z płyt kartonowo-gipsowych nie potrzeba skomplikowanych urządzeń. Do wykonania ścianki działowej lub podwieszanego sufitu polecamy komplet składający się ze szpachelek do gładzi, skrobaka, noża i kija teleskopowego. Wszystkie artykuły są zapakowane w praktyczną walizkę transportową. Do spoinowania arkuszy G-K mamy specjalne taśmy na podłożu papierowym i wzmocnione włóknem szklanym.

Wśród narzędzi objętych promocją cenową w sklepie gipsmaster.eu jest również profesjonalny nóż-szpachla do gładzi. Jego ostrze wykonano z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Ergonomiczny uchwyt zapewnia komfortową pracę, a zaokrąglone rogi gwarantują idealne wygładzenie powierzchni. W ofercie mamy ergonomiczny pojemnik z przeznaczeniem na masę szpachlową, który został wykonany z wysokiej klasy tworzywa. Do prac budowlanych, remontowych i naprawczych niezbędna jest poziomica, którą w wersji klasycznej i kieszonkowej można zamówić w promocyjnej cenie. Do malowania różnych powierzchni proponujemy markowe wałki i wkłady z materiału, który lepiej chłonie i oddaje farbę, a przy tym nie zostawia smug i włosia.