You are currently viewing SPOINUJ SZYBCIEJ – Spoinery Delko do płyt gipsowych

Wraz z rozwojem techniki budowlanej coraz szersze zastosowanie znajdują płyty gipsowo kartonowe. W dzisiejszych czasach trudno wyobrazić sobie remont mieszkania, lub budowę domu bez zastosowania płyt gk, stały się one „muste have” każdej inwestycji.


Użycie płyt gk, rodzi jednak obawy, co do wytrzymałości zastosowanych płyt gk, a w szczególności połączeń płyt gk. Problem ten udał się rozwiązać, dzięki zastosowaniu taśm flizelinowych typu FIBA FUSE, FIBA FUSE MAX, bądź taśm papierowych takich jak SEMIN BANDE JOINT.


O ile zastosowanie powyższych taśm zbrojących: FIBA FUSE, FIBA FUSE MAX, bądź taśm papierowych takich jak SEMIN BANDE JOINT rozwiązuje problem pękających połączeń płyt gk, o tyle samo ich wklejanie, szczególnie przy dużych powierzchniach, np. na poddaszach, ścianach jest żmudne
i pracochłonne. Ale i na to jest rozwiązanie, z pomocą przychodzi nam firma DELKO TOOLS wraz ze swoimi produktami. Do wyboru mamy dwa urządzenia: BANJO DELKO TOOLS oraz ZUNDER DELKO TOOLS oraz DELKO PRO PACK.

Spoinery Delko do płyt gipsowych:

  • trzykrotnie skracają czas pracy wykonania łączeń płyt gipsowo-kartonowych
  • pozwalają aplikować taśmę bądź flizelinę do rogów wewnętrznych 
  • wykonany z wysokiej jakości materiałów
  • możliwość wykonywania łączeń na ścianach, skosach i sufitach
  • precyzyjna i estetyczna aplikacja
  • oszczędność masy szpachlowej
  • wyklucza konieczność stosowania drogich “taśm amerykańskich”

Model Banjo to przyrząd wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, który z powodzeniem może być używany zarówno przez osoby praworęczne, jak i leworęczne. Dzięki swojej konstrukcji znacząco przyspiesza prace polegające na spoinowaniu płyt gipsowo-kartonowych.

SPOINER BANJO DELKO TOOLS


Model Zunder został wyposażony w bezstopniową regulację nakładanej masy i jest łatwy do utrzymania w czystości. Można go używać do ścian, narożników wewnętrznych i sufitów.

SPOINER ZUNDER DELKO TOOLS


Uzupełnieniem powyższych urządzeń, pozwalającym jeszcze bardziej przyspieszysz spoinowanie płyt gk, przy wykorzystaniu taśm flizelinowych typu FIBA FUSE, FIBA FUSE MAX, bądź taśm papierowych takich jak SEMIN BANDE JOINT jest zestaw DELKO PRO PACK zawierający pompę DELKO PUMP, MIESZADŁO TURBO oraz HOLSTER.

Dodaj komentarz